Hakkında

Merhabalar

Edirne Enez’de doğdum. İlkokul yıllarımdan bu yana teknolojiye olan merakım sonucunda 2013 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde üniversite eğitimime başladım. 2014 ekim ayından itibaren Elektrikport.com sitesinde marka temsilciliği, ekim 2015’ten 2017’ye kadar aynı İnternet sitesinde içerik editörlüğü yaptım. Bu sitedeki yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz. 2016 yazında TRT ,2017 yazında ise GMF Mühendislik ve Otomasyon’da stajyerlik yaptım.Ayrıca oldukça mütevazı bir youtube kanalımda mevcuttur. C Programlama dili ve Python Programlama Dilini iyi seviyede bilmekteyim. Teknik konular hakkındaki bilgimi merak ederseniz CV sayfasına bakabilirsiniz.Haziran 2018 ‘de mezun oldum ve şuan Medron Medical Teknoloji’de çalışıyorum.

Ben bir Orta Dünya hayranıyım. Hangi ırksın diye sormayın. Irklardan ziyade anlatımın ve öykünün hayranıyım. Tiyatroya gitmeyi de tiyatro metinlerini de okumayı severim. Ayrıca bilim-kurgu filmlerini çok severim. En sevdiğim film serisi Matrix serisidir.

Burada ders çalışırken , uygulamalar yaparken veya sokakta giderken aklıma gelen ve bilmediğim konular hakkında araştırma yapıp yazı yazıyorum..

Not:Ücreti karşılığında elektronik devre yapılır. iletişim : fatih22alparslan@gmail.com

Ücretli Projeler için İletişim:

Hakkında&rdquo için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s